خدمات کارت


از دیگر خدمات قابل ارائه به مشتریان محترم امکان چاپ کارت های بدون تماس است. قیمت چاپ کارت ها براساس تعداد سفارش, یکرو و یا دو رو بودن چاپ و ... متفاوت است .
حک لیزری بر رو یا پشت کارت ها برای اولین بار در کشور صورت گرفته است و در زیرمیتوانید نمونه کار های انجام شده را مشاهده بفرمایید . قیمت حک لیزری بر روی کارت ها بستگی به تعداد سفارش , پیچیدگی لوگو و طول متن و یکرو و یا 2 رو بودن کارت دارد .

نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه کارت عضویت با حک لیزری نمونه تگ جاسویچی

مزایای استفاده از کارت هوشمند بدون تماس در نرم افزار کنترل باشگاهی تناسب :

» عدم ایجاد هزینه و بار مالی برای باشگاه و حتی درآمد زایی برای باشگاه ( مبلغ کارت و سود آن در هنگام ثبت نام اعضا گرفته می شود )
» سرعت و دقت بسیار بالا در ثبت ورود و خروج و کنترل اعتبار کارت و جلسات بدون نگرانی از امکان جعل یا گمشدن و یا به سرقت رفتن کارت

» باعث ارتقا وجهه و شخصیت باشگاه شده و عملکرد باشگاه را بهبود می بخشد
» استفاده از کارت به عنوان ابزار تبلیغاتی جهت معرفی باشگاه و خدمات آن
» استفاده از کارت جهت ثبت ورود و خروج - کنترل اعتبار کارت و خرید از بوفه و ...

این وب سایت در پایگاه ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است .
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به استودیو نرم افزار پندار پرداز می باشد .     1397 - 1384